Tatil Önerileri

Tatil zamanı geldi. Herkesin içinde şehirden kaçış, işi bırakma duygusu ön planda. Tatile gitmek istiyorsunuz fakat nereye gitmek istediğinize bir türlü karar veremiyorsanız bu yazı sizler için! Gelin bu yazıyı okuyun ve bu yıl harika bir tatil planı yapın!

Tekne Kiralama

Çeşitli yazlık yerde verilen güzel bir hizmet. Üstelik alternatif bir tatil anlayışı! Kaptanıyla, yiyecek ve içecekleriyle tekne kiralıyorsunuz. Bu teknede koyları gezerek sürekli denize girme imkanına sahipsiniz. El değmemiş bakire koylarda, tertemiz sularda tüm gün yüzme ve güneşlenme keyfini yaşayabilirsiniz. Gece de kamaranıza çekilerek sabahın gelmesini bekleyebilirsiniz. Üstelik sürekli yat/teknede kalmak istemeyenler için kaptanlar güzel restoran önerileri yapabiliyor. İstediğinizde karaya çıkmanız da oldukça kolay!

5 Yıldızlı Otel

Beş yıldızlı otel seçeneği her zaman akıldadır. Günlerin yorgunluğunu sınırsız yiyecek, istendiğinde gidilen deniz ya da havuz ile atabilirsiniz. Ayrıca deniz ulaşımınız oldukça kolay olur. Yatak toplama, yemek hazırlama gibi dertleriniz yok! Gündüz istediğiniz alanda güneşlenme, gece istediğiniz yerde eğlenme hakkına sahipsiniz. Üstelik bir arkadaşınızla giderseniz oda fiyatını ikiye bölerek kar sağlayabilirsiniz. Dikkat edin ve 5 yıldızlı otelde sınırsız lezzetli yiyeceklerle formunuzu kaybetmeden geri dönmeye çalışın!

Butik Otel

Bir şehri gezmek istiyorsanız kesinlikle o şehirde butik bir otelde konaklamalısınız. Tüm gün dışarıda olacağınız için otelin imkanları çok da geniş olmayabilir. Ayrıca butik otellerde genellikle yalnızca sabah kahvaltısı olur. Bu da şehri gezerken istediğiniz yerde rahatça yemek yeme şansı verir. Üstelik kalabalık ve gürültülü şehir hayatından kaçmak isteyenler için butik oteller son derece sakin ve rahattır. Sahil bölgelerinde butik otelde kalırsanız her gün farklı bir yerde denize girebilirsiniz.

Ev Kiralama

Son yıllarda ev kiralama da oldukça popüler. Ev kiralamada özellikle çevresi kapalı ve havuzu olan villalar tercih ediliyor. Baş başa tatil yapmak isteyen çiftler, yabancı bakışlardan rahatsız olan aileler ya da kalabalık arkadaş grupları için oldukça ideal bir tatil. Genellikle muhafazakar ailelerin tercih ettiği düşünülse de her kesimden insanın kullandığı bir imkan. Üstelik ev kiraladığınız şehirde istediğiniz an istediğiniz yere de gidebilirsiniz. Böylece bulunduğunuz yeri tanıma imkanınız da olur.

 

Tatil Önerileri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir